Milí zákazníci, parfémy značky Horomia jsou již naskladněny!

Mýdlo s bambusovým uhlím

mýdlo s bambusovým uhlím

Můžeme doručit do:
14.6.2023
Skladem (1 ks)
95 Kč / ks 78,51 Kč bez DPH
Kategorie: Přírodní mýdla
Hmotnost: 0.1 kg
  • ruční výrobek z Česka ze 100% přírodních látek
  • přirozená a šetrná péče během mytí
  • čistí a zbavuje mikrobů
  • vhodné na mytí obličeje a dekoltu, zad i celého těla
  • bergamotová vůně

Složení: Sodium Olivate, Aqua, Sodium Cocoate, Sodium Palmate, Charcoal Powder, Citrus Bergamia Leaf Oil, Papaver Somniferum Seed, Citrus Grandis Seed Extract, Glycerin, Limonene, Linalool

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Mýdlárna Rubens

se nachází na dvou hektarové zahradě obklopené krásnou přírodou Národního parku České Švýcarsko. Její vznik se váže s rokem 2003 a navazuje na tradiční recepturu vaření mýdel, která se dědila po generace.

Bylinková zahrádka je propojena s chodníky naboso a plážovým barem, kde si dá posedět v příjemné zelené trávě či v písku. S okouzlujícím západem slunce jako na dlani a se skleničkou v ruce, si lze odpočinout od městského shonu a pobýt v pozitivní náladě ve spojení s přírodou. Krásnější místo na relaxaci si lze jen stěží představit... Proto bývá toto nádherné odlehlé místo vyhledáváno nejen zákazníky mýdlárny. 

Filozofií Mýdlárny Rubens je respekt k přírodě a k jejím zákonům. Léčivé účinky přírody zakomponovali do svých produktů. Mýdla vyrábí čistě z rostlinných olejů při nízkých teplotách. Zůstávají v nich všechny výživné látky v nezměněné podobě. Zbarvení všech mýdel a výrobků je dáno pouze obsahem použitých bylinek a extraktů. Výrobky jsou bez chemických látek a barviv, od samotného počátku jsou zpracovávány ručně.

Mýdlárna Rubens je držitelem značky „ČESKOSASKÉ ŠVÝCARSKO regionální produkt®“. Tato značka garantuje zejména místní původ výrobku, vazbu na region Českosaského Švýcarska, a zároveň jeho kvalitu a šetrnost k životnímu prostředí.

 

Rubens s logem