Milí zákazníci, parfémy značky Horomia jsou již naskladněny!

Prací mýdla

Prací mýdla jsou vyráběny stejnou technologií jako přírodní mýdla. Jsou zcela ekologická, neobsahují žádné chemické látky ani barviva. Díky tomu jsou šetrná ke všem typům pokožky včetně těch se sklony k alergiím, a neublíží ani čističkám odpadů, které jsou choulostivé na používání chemických prostředků.

Jejich výroba spočívá v ručním mletí, následném několikadenním sušení ve speciální sušičce, kde mýdlo rovnoměrně prosychá, až k samotné tvorbě mýdlových granulí. Původní prací mýdla se ve skladech sušily po dobu několika měsíců, kdy se po celý čas granulát ručně načechrával, aby lépe prosychal. Rovněž se oproti původní receptuře změnil vzhled pracího mýdla, kdy se začalo mýdlo mlít na jemnější granulát, aby se při pracím procesu lépe rozpouštěl. Díky novým technologiím se mýdlárně podařilo výrazně zkrátit sušící cyklus, nicméně stále jsou prací mýdla vyráběny převážně ručně a hlavně s láskou, o tom se koneckonců můžete přesvědčit zde.

Bylinková i kozí prací mýdla okouzlí nejen svou jemnou vůní, ale také pracími vlastnostmi. Jsou vhodná na každý druh praní, jejich spotřeba je nízká a jsou šetrná jak k lidem, tak k přírodě. A protože Vám chceme jejich kouzlo přiblížit co nejvíce, ke každému nákupu od nás obdržíte jednu dávku pracího mýdla ZDARMA jako poděkovaní. 

 

Cena

55265
155265

Značky

Položek k zobrazení: 4
praci mydlo na bile/barevne pradlo
od 245 Kč / ks

ručně vyráběné prací mýdlo

59/1 K
praci mydlo s kozim mlekem
od 265 Kč / ks

ručně vyráběné prací mýdlo

56/1 K
praci mydlo na rucni prani
115 Kč / ks

přírodní prací mýdlo na ruční praní a kožené sedačky 

106
perkarborát sodny 350
od 55 Kč / ks

bělidlo na prádlo - ekologické

103/350
4 položek celkem
DÁREK
DOPRAVA ZDARMA
SPOLUPRÁCE
ZAKAZNICKY SERVIS