Milí zákazníci, parfémy značky Horomia jsou již naskladněny!

Prací mýdlo s kozím mlékem

ručně vyráběné prací mýdlo

Varianta
Můžeme doručit do:
3.7.2023 14.6.2023 Zvolte variantu
Objednáno Skladem (2 ks) Zvolte variantu
265 Kč / ks 745 Kč / ks od 265 Kč / ks 219,01 Kč bez DPH 615,70 Kč bez DPH od 219,01 Kč bez DPH
Kategorie: Prací mýdla
Přírodní prací mýdlo s kozím mlékem na bílé/barevné prádlo
Balení: papírové pytle 1kg a 3kg

  • vhodné pro čističku odpadních vod
  • hypoalergenní, vhodné pro jemnou, kojeneckou nebo problematickou pokožku
  • vyráběno pouze z rostlinných olejů a kozího mléka
  • na praní při 30-90°C
  • zcela rozpustné
  • jedna hrst /cca 40g, nebo 100 ml/ vložit přímo do bubnu pračky

 

Složení: Sodium Olivate, Aqua, Sodium Cocoate, Sodium Palmate, Citrus Grandis Seed Extract, Glycerin, Ascorbic Acid, Caprae Lac

Příběh pracího mýdla

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Mýdlárna Rubens

se nachází na dvou hektarové zahradě obklopené krásnou přírodou Národního parku České Švýcarsko. Její vznik se váže s rokem 2003 a navazuje na tradiční recepturu vaření mýdel, která se dědila po generace.

Bylinková zahrádka je propojena s chodníky naboso a plážovým barem, kde si dá posedět v příjemné zelené trávě či v písku. S okouzlujícím západem slunce jako na dlani a se skleničkou v ruce, si lze odpočinout od městského shonu a pobýt v pozitivní náladě ve spojení s přírodou. Krásnější místo na relaxaci si lze jen stěží představit... Proto bývá toto nádherné odlehlé místo vyhledáváno nejen zákazníky mýdlárny. 

Filozofií Mýdlárny Rubens je respekt k přírodě a k jejím zákonům. Léčivé účinky přírody zakomponovali do svých produktů. Mýdla vyrábí čistě z rostlinných olejů při nízkých teplotách. Zůstávají v nich všechny výživné látky v nezměněné podobě. Zbarvení všech mýdel a výrobků je dáno pouze obsahem použitých bylinek a extraktů. Výrobky jsou bez chemických látek a barviv, od samotného počátku jsou zpracovávány ručně.

Mýdlárna Rubens je držitelem značky „ČESKOSASKÉ ŠVÝCARSKO regionální produkt®“. Tato značka garantuje zejména místní původ výrobku, vazbu na region Českosaského Švýcarska, a zároveň jeho kvalitu a šetrnost k životnímu prostředí.

 

Rubens s logem