Milí zákazníci, parfémy značky Horomia jsou již naskladněny!

Šampon pro psy

Pokožka, jakožto největší orgán psa, plní pro tělo mnoho důležitých funkcí. Slouží jako ochranná vrstva proti vnějším vlivům, reguluje výdej tepla a pomocí senzorických receptorů dokáže vnímat různé podněty, jako je bolest, teplotní rozdíly a tlak. Povrch kůže je pokrytý lipidovou vrstvou. Ta je tvořena převážně tuky a bílkovinami – nazývanými také maz nebo kožní maz. Lipidová vrstva má důležitou ochrannou funkci. Chrání pokožku před vlivy prostředí a dehydratací.

Pokud se psi koupají příliš často nebo jsou používány špatné ošetřující přípravky, může to poškodit lipidovou vrstvu a způsobit kožní problémy. Známkami toho může být zarudnutí kůže a silné svědění. Váš pes se po koupání může více drbat nebo olizovat. Pokud k tomu dochází delší dobu, může to mít za následek lysiny nebo v nejhorším případě bakteriální zánět kůže. 

Při koupání domácího mazlíčka si často vystačíte pouze s teplou vodou, která spláchne nečistoty. Ovšem pokud je potřeba důkladnější umytí, sáhněte po šamponu určeném pro psy. Tyto šampony mají správné pH odpovídající pokožce zvířete, a nebudou proto jeho kůži dráždit. 

Každého návštěvníka Mýdlárny Rubens s nadšením vítá teriér Monty, jehož portrét zdobí bylinkový psí šampon. Také on si při koupání užívá blahodárný vliv bylinek, krásně hustou pěnu a opojnou vůni rozmarýnu. Šampon je vhodný i pro jiné zvířata, jeho přírodní složení neublíží žádnému typu srsti ani pokožce. 

 

Cena

165166
1165166

Značky

Položek k zobrazení: 1
bylinkový psí šampon
Bylinkový psí šampon
Skladem (>5 ks)
165 Kč / ks

přírodní tuhý šampon pro všechny typy srsti

165
1 položek celkem
DÁREK
DOPRAVA ZDARMA
SPOLUPRÁCE
ZAKAZNICKY SERVIS