SLEVA 10% na nákup s kódem: zhave-leto

Vlněné koule

Co je nadýchanějšího než čerstvě ostříhaná ovčí vlna? Vaše prádlo sušené za pomoci vlněných koulí do sušičky! Možná jste o těchto nadýchaných kuličkách ještě neslyšeli, ale navždy změní váš zážitek ze sušení prádla.

Existují různé druhy „kuliček“, které lze použít při sušení prádla, od gumových po ty plastové, ale ty vlněné jsou bezkonkurenčně nejlepší.

Jednoduše otevřete sušičku, vložte mokré oblečení, vhoďte do prádla sušicí koule a zapněte sušicí cyklus. Vlněné koule jsou zcela přirozeným způsobem, jak změkčit vaše oblečení, eliminovat statickou elektřinu a snížit spotřebu energie zkrácením cyklu sušení.  Koule v průběhu sušení poskakují mezi mokrými vrstvami oblečení, které by se jinak slepily. Oddělení vrstev umožňuje lepší proudění teplého vzduchu, koule absorbují část vlhkosti a přidávají prádlu další vrstvu sušení. Díky tomu se zkracuje proces sušení o 20–30%, což v přepočtu znamená úsporu až 250 hodin sušení prádla za dobu životnosti koulí.

 

koule

 

Většina vlněných koulí vydrží až 1 000 sušících cyklů, což se může zdát jako věčnost v závislosti na tom, jak často perete. Vhodnou dobu na jejich výměnu lze snadno poznat podle toho, že se budou trhat kousky vlny a koule začnou vypadat ošuntěle. Vlněné koule jsou pratelné, nemusíte se bát je v případě potřeby vyprat až na 60 stupňů.

Počet použitých koulí lze snadno určit podle množství prádla, které sušíte. U malých až středně velkých dávek prádla je vhodné použít 3 kuličky. Pro větší množství prádla můžete použít 5-7 kuliček.

Přestože máme v nabídce různé barvy vlněných koulí, jejich použití je libovolné, černé koule mohou přijít do bílého prádla a naopak, neboť koule nebarví a v průběhu sušení nedochází k uvolňování vlněných vláken.

Vlněné koule jsou rovněž ideálním nosičem esenciálních olejů, stačí přidat pár kapek na jednu kouli a vhodit ji mezi prádlo hned ze startu sušícího cyklu, nebo klidně až na závěr, což zajistí intenzivnější provonění prádla. Nemusíte se bát, esenciální oleje nezanechávají na prádle mastné stopy, jejich dávkování si můžete měnit v závislosti na požadované intenzitě vůně a na rozdíl od běžných aviváží jejich používání Vaší sušičce neublíží.

A to nejlepší na závěr, vlněné koule jsou zcela ekologické, lehce rozložitelné, šetří Váš čas, peníze a hlavně přírodu!

 

Cena

220310
1220310

Značky

Položek k zobrazení: 4
vlněné koule Jadoli
Vyrobeno v ČR
310 Kč / balení

vlněné koule do sušičky české výroby (malé balení - 3ks)  

526
vlnene koule do susicky mix
250 Kč / balení

vlněné koule do sušičky bez bavlněného pytlíku (malé balení - 3ks)  

121
609 1 vlnene koule do susicky pac
270 Kč / balení

vlněné koule do sušičky bez bavlněného pytlíku (malé balení - 3ks)  

562
675 Vlnene koule
320 Kč –31 %
220 Kč / balení

vlněné koule do sušičky bez bavlněného pytlíku (střední balení - 4ks)  

640
4 položek celkem
DÁREK
DOPRAVA ZDARMA
SPOLUPRÁCE
TIPY A TRIKY PRO VÁS