SLEVA 10% na nákup s kódem: zhave-leto

Vonné sáčky Blue

vůně modré orchideje, bílého pižma, s aldehydovými tóny

 

 

Můžeme doručit do:
22.7.2024
Skladem (4 ks)
Kód: 551
Značka: HOROMIA
195 Kč / ks 161,16 Kč bez DPH
Kategorie: Vonné sáčky
Hmotnost: 0.036 kg
  • intenzivní vůně
  • víceúčelové použití
  • vyrobeno z přírodní nepotravinové pufované rýže
  • trvání vůně v délce 8-12 týdnů (v závislosti na způsobu použití)
  • balení obsahuje 3 ks 

 

Použití:

každý sáček je zabalen v průhledném obalu s vysokou ochranou, aby se zabránilo rozptýlení parfému před použitím. Tento průhledný obal je nutné před použitím odstranit. Vonný sáček by se neměl dotýkat oděvu a není určen pro pračky se sušičkou.

 

Ramínko na šaty: 

vyjměte vonný sáček z průhledného obalu a zavěste jej přes perforovaný otvor na ramínko.

appendiabiti-1 (1)

 

Šatní skříň:

vyjměte vonný sáček z průhledného obalu a položte jej na polici ve skříni. Neumísťujte vonný sáček do těsného kontaktu s oděvem.

armadi ořez

 

Šuplík:

vyjměte vonný sáček z průhledného obalu a položte jej do šuplíku. Neumísťujte vonný sáček do těsného kontaktu s oděvem.

 cassetti ořez

 

Sušička na prádlo:

vyjměte vonný sáček z průhledného obalu a vložte jej mezi prádlo do sušičky. Nepoužívejte s oděvy s kovovými prvky, postupujte dle pokynů výrobce. Použití max. 6 cyklů.

 asciugatrice-1 (1)

 

Ruční vysavač:

vyjměte vonný sáček z průhledného obalu, otevřete jej a vsypte pufovanou rýži přímo do odpadního sáčku vysavače. Rovněž můžete vysypat pufovanou rýži na zem a poté ji vysát. Obal vonného sáčku vyhoďte.

 aspirapolvere (1)

 

Úložné boxy:

vyjměte vonný sáček z průhledného obalu a vložte jej do úložného boxu tak, aby bezpečně provoněl jeho obsah.

 contenitori (1)

 

Vakuované sáčky:

vyjměte vonný sáček z průhledného obalu a vložte jej do vakuovaného sáčku. Neumísťujte vonný sáček do těsného kontaktu s oděvem.

sottovuoto (1) 

 

Cestovní zavazadla:

vyjměte vonný sáček z průhledného obalu a vložte jej do cestovního zavazadla. Neumísťujte vonný sáček do těsného kontaktu s oděvem.

valigie (3) 

 

Náš TIP: pro zvýšení intenzity vůně prádla doporučujeme použití parfému ve stejné vůni jako vonný sáček.

 

Varování:

Může vyvolat alergickou kožní reakci. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zabraňte uvolnění do životního prostředí.

PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody.

PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování.

PŘI POŽITÍ: Nevyvolávejte zvracení. Pokud se projeví příznaky, nebo v případě požití většího množství se obraťte na lékaře. Jakmile je osoba v bezvědomí, nezakrývejte ji ústa.

Při podráždění kůže nebo vyrážce: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.

Odstraňte obsah/obal do tříděného odpadu.

Obsahuje: 4-terc-butylcyklohexyl acetát, Citronelol, Hexyl Cinnamal, Kumarín, Metyl undekanol, Trans-anetol

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Láska k parfémům přivedla roku 2015 jeden houževnatý manželský pár Antonella Costa a Silvio Anesa ke vzniku značky Horomia, která se brzy stala synonymem nezaměnitelných vůní určených pro textil. Velice brzy získala na oblíbenosti a zaujala svou pevnou pozici na italském trhu. V roce 2019 získala ocenění jako nejlepší výrobce parfémů do prádla co se intenzity a výkonu týče. Za tímto oceněním stojí úsilí a snaha řady odborníků najít ty nejlepší kombinace a složení výrobků tak, aby potěšili co největší okruh spotřebitelů. Stávající sortiment 15ti druhů olejových esencí a sprejů na textil se v roce 2020 rozrostl o novou luxusní značku Horolux, která je inspirována vůní dalekých zemí. Spolu se zvyšující se popularitou začíná Horomia a Horolux pronikat do dalších evropských států až nakonec dorazila také do ČR. Ačkoliv je na našem trhu teprve krátce, už si našla řadu spokojených zákazníků, neboť díky ní se stává praní a sušení prožitkem!

 

horomia