Naši milí zákazníci, expedice nových objednávek proběhne od 16.5., máme dovolenou!

Italské parfémy Horolux

Horomia představuje novou řadu Horolux, špičkovou parfemaci v luxusním olejovém parfému na prádlo, který zanechá nesmazatelnou stopu v paměti. Horolux je speciálně navržen tak, aby vytvořil alchymii mezi elegancí a moderností. Roky výzkumu přeměnily sen ve skutečnost díky vzácným surovinám a čtyřem exkluzivním vůním inspirovaných dalekými zeměmi. Horolux, to jsou čtyři nové opojné vůně, které můžete svému prádlu s láskou dopřát:

Vůně DEA vás dovede na romantickou a zasněnou procházku po rozkvetlé louce, obklopené tichem a vůní květin. DEA je ženská vůně, svěží a sladká, schopná navodit pocit klidu a relaxace, který musíte vyzkoušet. Květy šeříku, narcisy a červené bobule se prolínají s vůní konvalinek, bavlněnými květy a černým rybízem na podkladu ze dřeva, mechu a vanilky.

EGO je intenzivní a úchvatná vůně s hlubokými, bohatými a kořeněnými tóny. Hřejivá kombinace dřeva, šafránu a mechu, která vás vezme na cestu za dobrodružstvím do vzdálených zemí. Nečekaná harmonie kontrastu mezi sladkostí muškátu, aromatickou vůní skořice, hřebíčku, špetkou dubového mechu, tabákových listů a guajakovým dřevem.

Lehkost kořeněných tónů, které se prolínají na teplém, orientálním pozadí pačuli, jantaru a bergamotu, to je svěží, aromatická vůně JOY. Nechte se unést na provoněnou cestu do exotických destinací. 

Stejně jako procházka po podhůří tibetského chrámu, podmaní si vůně SOUL Vaší mysl díky rafinované čichové skladbě. Citronová kůra, grapefruit, absint, konopí tvořící její srdce, byl doplněn o kadidlo, cedrové a pačuli dřevo s příměsí zeleného mechu. Vůně z „One Thousand and One Nights“ se svůdným charakterem, to je jednoduše SOUL…..

 

Cena

777778
1777778

Značky

Položek k zobrazení: 4
Luxusní koncentrovaný parfém na prádlo DEA
Květinová vůně Sladká vůně Dřevitá vůně
777 Kč / ks

vůně šeříku, červených plodů, narcisu, konvalinky, bavlněných květů, černého rybízu, bourbon vanilky, bílého pižma, cedrového dřeva

237
Luxusní koncentrovaný parfém na prádlo EGO
Kořeněná vůně Dřevitá vůně
777 Kč / ks

vůně cypriolu, pelargónie, šafránu, tabákových listů, skořice, hřebíčku, dubového mechu, haiti vetiveru, guajakového dřeva

240
Luxusní koncentrovaný parfém na prádlo JOY
Dřevitá vůně
777 Kč / ks

vůně mandarinky, čínské máty, bergamotu, turecké růže, skořice, jantaru, indického pačuli a kořeněných tónů

243
Luxusní koncentrovaný parfém na prádlo SOUL
Citrusová vůně Svěží vůně Dřevitá vůně
777 Kč / ks

vůně citronové kůry, grapefruitu, absintu, konopí, myrty, pryskyřicového kadidla, dřeva pačuli, cedrového dřeva, zelených mechů.

246
4 položek celkem
DÁREK
DOPRAVA ZDARMA
SPOLUPRÁCE
TIPY A TRIKY PRO VÁS