Naši milí zákazníci, expedice nových objednávek proběhne od 16.5., máme dovolenou!

Perkarbonát sodný, 1000g

bělení, odstranění skvrn

Můžeme doručit do:
22.5.2024
Skladem (2 ks)
Kód: 821
Značka: Nanolab
109 Kč / ks 90,08 Kč bez DPH
Kategorie: Prací a čistící prostředky
Hmotnost: 1 kg
perkarbonat sodny do prani nanolab
Novinka Vyrobeno v ČR

Perkarbonát sodný je skvělým pomocníkem při praní. Díky jeho schopnosti uvolňovat kyslík je skvělým odstraňovačem skvrn. Stačí přidat lžíci do vaší průměrné várky prádla a během chvíle uvidíte, jak se vaše oblečení stává svěžím a čistým. A to vše bez použití chemických bělicích prostředků!

 

5 důvodů proč perkarbonát sodný:

Účinný 
Je velmi účinný v boji proti skvrnám, ať už jde o skvrny od vína, čokolády, mastnoty, kávy nebo trávy.

Bezpečný a biologicky odbouratelný
Na rozdíl od mnoha chemických čistících prostředků je perkarbonát sodný biologicky odbouratelný a neškodný pro životní prostředí. Pracuje na bázi kyslíku, takže po použití se rozkládá na vodu, kyslík a sodu.

Univerzální
Můžete ho použít na jakýkoli druh tkanin. Jeho použití je bezpečné i pro barevné prádlo.

Šetrný na textilie
Je šetrný k tkaninám. Na rozdíl od chlóru neničí vlákna a pomáhá udržovat jejich kvalitu. 

Cenově dostupný a ekonomický
A nakonec, je velmi ekonomický. Nepotřebujete ho používat v obrovském množství, aby byl účinný. A jelikož je šetrný k tkaninám, pomáhá prodloužit životnost vašeho oblečení a tím šetřit peníze.

 

Náš tip:
Čistič skleněných nádob a hrnků: smíchejte perkarbonát sodný s vodou a použijte na čištění skleněných nádob a hrnků. Je skvělý pro odstraňování skvrn od čaje a kávy. Lze jej použít na výrobu domácích tablet do myčky, inspirujte se na internetu!

 

Dávkování: 

  • Pro běžné praní: přidejte 1-2 lžíce (15-30 gramů) přímo do bubnu pračky a poloviční množství na barevné prádlo, perte min. na 40 °C 
  • Pro silně znečištěné nebo zašpiněné tkaniny: Přidejte 2-4 lžíce (30-60 gramů) přímo do bubnu pračky a poloviční množství na barevné prádlo, perte min. na 40 °C
  • Pro předem namočení tkanin: Rozpusťte 1-2 lžíce (15-30 gramů) perkarbonátu sodného na litr horké vody a nechte tkaniny namočené po dobu alespoň jedné hodiny nebo přes noc pro nejlepší výsledky.
  • Nejlepších výsledků dosahuje při praní od 60 °C!


Složení: Sodium percarbonate

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Nanolab je česká společnost rodinného charakteru se sídlem v Brně, založená v roce 2010. Původním zaměřením společnosti byly laboratorní rozbory. Postupem času se Nanolab začal zabývat také prodejem dezinfekčních, ochranných a jiných kosmetických přípravků.
 
Nanolab disponuje vlastní analytickou laboratoří. V současné době je výhradním distributorem výrobků značek Nanolab, Nanobay, Dr. Luft, Angelli a LeFleur. 

 

 

nanolab logo